• +90.232.479 17 88

    info@leeta.com.tr
  • Çanakkale Caddesi no:41/I

    Pınarbaşı İzmir
  • TR

     | 

    EN

Leeta

Devamı Oku
BAYMET KALIP ve MAKİNA SANAYİ sac metal kalıpçılık konusunda 25 yıllık bilgi ve birikimi ile kalıp tasarım imalatı, seri üretimi ve makina imalatı olmak üzere üç ana konuda siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır. BAYMET KALIP bünyesindeki tecrübeli çalışanlarıyla ihtiyaçlarınıza çözüm bulmaktan ve bulmaya devam etmekten dolayı gururluyuz.

Yılda 70.000 kg hammadde işleme kapasitesine sahip olan BAYMET gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip ederek hızlı ve sorunsuz sonuca ulaşmayı hedeflemiştir. Ayrıca yüksek Ar-Ge bilgisi ile çözüm arayan firmaların vazgeçilmez çözüm ortağı olmuştur.

%100 Müşteri memnuniyeti en büyük hedefimizdir.

Esnek

Sabit ve hantal yapılar yerine ihtiyaçlarınıza rahatça uyum sağlayan esneklikte engelli rampa ve asansörleri üretiyoruz.

Sağlam

Güvenlik ve uzun yıllar kullanım için sağlam engelli rampa ve asansörleri Leeta'da.

Ekonomik

Kalite standartlarından taviz vermeden mümkün olan en ekonomik engelli ürünleri için çözümler.

Hangi Rampa Size Uygun?

Size en uygun rampa ölçülerini hesaplamak için özel hesaplama sistemimizi kullanabilirsiniz.

Rampa Hesaplayıcı
Leeta Rampa ve Lift (Sahne Tip Platform Asansör)
Leeta Rampa ve Lift (Sahne Tip Platform Asansör)

Haberler

31 Mayıs 2019 Web Sitemiz Açıldı

Web Sitemiz Açıldı

22 Mayıs 2019 Portatif Rampa Sistemi

Portatif Rampa sistemi gereken herhangi bir uzunlukta ve genişlikte yapılabilir. Bu sayede tekerlekli sandalye, yürüteç, scooter yada erişilebilirlik ihtiyacını karşılamak için mükemmel bir alternatiftir.

19 Haziran 2019 Erişilebilirlik

Erişebilirlik sosyal hayata katılabilme açısından engelliler için son derece önemli bir konudur. Toplumsal yaşamın her alanında engellilerin de yer alması, tedavi eğitim ve rehabilitasyon hizmetlerinden faydalanması, üretime katılması, sosyal kültürel ve sportif faaliyetlere katılması mekânların ve ulaşım sistemlerinin erişilebilir ve kullanışlı olarak düzenlenmesi ile doğrudan ilgilidir.

Detaylı bilgi almak için bize ulaşın.

Kurulduğu ilk günden bu yana başarılı çalışmalara imza atan firmamız, her geçen gün kalitesini arttırarak büyümeye devam etmektedir.

Telefon: 0.232.479 17 88

Çalışma Saatleri: 08:30 - 18:00

Bize Ulaşın


Whatsapp